Biuro Rachunkowe Aspect Finance powstało nie tylko po to, aby świadczyć usługi prawne i księgowe na najwyższym poziomie, ale przede wszystkim, żeby pomagać i doradzać przedsiębiorcom w osiąganiu ich biznesowych celów. Nasz zespół tworzą specjaliści z zakresu: prawa, podatków, kadr i płac, BHP i dotacji.

NASZ ZESPÓŁ

monika-chrosniak-glowna-ksiegowaMonika Chrośniak
Specj. ds. kadr, płac i PFRON – Członek Zarządu, Certyfikat Księgowy nr 55762

726 557 159 (godz. 9.00-16.00)
biuro@aspectfinance.pl

Ukończyła studia wyższe na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu o specjalności rachunkowość oraz studia podyplomowe w Wyższej Szkole Bankowej w Bydgoszczy o specjalności podatki. W 2012 roku uzyskała Certyfikat Księgowy nr 55762 do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe, głównie w spółkach kapitałowych i biurze rachunkowym, w tym ok. 10-letnie na stanowisku Głównej Księgowej.

beata-kosobucka-specjalista-ds-podatkowBeata Kosobucka
Specjalista ds. podatkowych – Prezes Zarządu
Certyfikat Księgowy nr 75495

663 989 990 (godz. 9.00-16.00)
biuro@aspectfinance.pl

Ukończyła studia podyplomowe na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu o specjalności: rachunkowość i podatki. Absolwentka Bydgoskiej Szkoły Wyższej na kierunku administracja, praca dyplomowa z prawa podatkowego i Studium Ekonomicznego o specjalności: finanse i rachunkowość. Co roku uczestniczy w szeregu szkoleń z zakresu prawa podatkowego. Biuro rachunkowe prowadzi od 2005 roku, w 2016 roku zmianie uległa forma prawna firmy.

WSPÓŁPRACA

michal-olszewski-radca-prawnyMichał Olszewski

Radca Prawny

695 528 613

m.olszewski@aspectfinance.pl

Absolwent prawa na Uniwersytecie Szczecińskim. Specjalizuje się w rejestracji spółek, prawie cywilnym, handlowym i windykacji wierzytelności. Współpracował z kilkoma wiodącymi kancelariami adwokackimi w kraju. Obecnie prowadzi w Bydgoszczy wraz ze wspólnikiem Kancelarię Prawniczą VOTUM.

a

adam-linert-specjalista-ds-dotacjiAdam Linert
Doradca Gospodarczy
Specjalista ds. dotacji PUP

663 378 603
a.linert@aspectfinance.pl

Z wykształcenia prawnik, absolwent Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, specjalizuje się w prawie administracyjno-gospodarczym. Posiada ponad 10-letnie doświadczenie w przygotowywaniu wniosków i biznesplanów do PUP. Prowadzi także szkolenia dla przyszłych przedsiębiorców oraz zajmuje się opiniowaniem biznesplanów.

krzysztof-obremski-specjalista-ds-bhpKrzysztof Obremski

Specjalista ds. BHP

506 181 424

k.obremski@aspectfinance.pl

Ukończył studia na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim na kierunku Bezpieczeństwo i higiena pracy z elementami ergonomii, uczestniczył w licznych szkoleniach Centralnego Instytutu Ochrony Pracy. Obecnie prowadzi firmę AMT Ekspert, która specjalizuje się w obsłudze podmiotów z zakresu BHP, gwarantuje solidność i terminowość.